AutoCAD

Autocad – 3ds Max – Revid Programları LİSANSLI & KURULUM ( 1.200 TL )

PislikMimar.com Güvenceli altında Autodesk firmasına ait AutoCAD - 3ds Max ve Revid gibi 44+ programın Lisanslı olarak kurulumu sağlıyorum.

Arkadaşlar merhaba, daha önceleri bilgisayarımda kurulu olan AutoCAD programı Cracklı olarak kullanıyordum. Autocad Crack yapmak bilgisayarınıza ek yazılımlar yükleyerek, AutoCad lisansını kırıyor ve bunun yanında; Crack işlemi sırasında bilgisayarınıza virüs ve alt sekmelerde sizin göremediğiniz işlemler yaptırıyor.

Yani millet hayrına ücretli olan bir yazılımı, Crack adı altında ücretsiz kurduruyorlar diye düşünmeyin. Crack kurulumu yaparken Antivirüs programını kapatıyorsunuz ve Crack dosyasına bilgisayarınızı yönetecek tüm yetkileri veriyorsunuz.

Siz Autocad programını ücretsiz olarak Crackladığınızı düşünürken, yüklediğiniz yazılım bilgisayarınızın göremediğiniz sekmelerinde istediği işlemleri yaparak Rem – Ekran Kartı gibi özelliklerinizi başka işler için kullanmaya başlıyor ve dikkat ettiyseniz crack işleminden 1-2 ay sonra bilgisayarınız yavaşlıyor.

Bugün denk geldiğim Autocad, 3ds Max ve Revid gibi programların lisanslı olarak kurulumuna dair bir hizmeti sizlerle paylaşmak istedim.

Lisanslı Kurulum Hizmeti ( 1200 TL )

Mimarlık, İç Mimarlık ve Makine Mühendisliği okuyan arkadaşlar için; Autodesk firmasına ait AutoCAD – 3ds Max – Revid dahil olmak üzere 44+ programın resmi site üzerinden Lisanslı olarak Kurulum ve Ayarlarını sizler için yapıyorum.

Sistemi az önce kendi bilgisayarım üzerinden deneyim, Öncelik olarak AutoCAD 2024 programının kurulumu çok basit bir şekilde yaptım ve ardından 3D çizimler için kullandığımız 3ds Max programının da kurulumunun çok kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra sizlerle de paylaşmak istedim.

Yani gidip de ne olduğu belirsiz sitelerden programları Cracklamak için uğraşacağınıza tüm programları 1.200 TL karşılığından kendi kişisel adınız ve hesabınızla kurulumunu yapıyorum.

autocad kurulum

1 Yıllık Lisans iletişim;

Çizim programlarının kurulumundan sonra kullanım süresi 1 yıl için geçerlidir.

Kurulum hizmetini almak isteyen arkadaşlar 0530 170 35 00 whatsapp numarası üzerinden bana ulaşarak bu hizmeti satın alabilirler.

Ödemeyi yaptıktan sonra sizlere verdiğimiz Autodesk’in resmi sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp aşağıda yer alan 44+ programı lisanslı bir şekilde 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Lisans Kurulumu Nasıl Yapılıyor?

Whatsapp üzerinden iletişime geçip kurulum hizmeti için 1200 TL ödedikten sonra; sizlere resmi site üzerinden oluşturulan Kullanıcı adı için adınıza oluşturulmuş Mail Hesabı, Şifre ve Lisans kodunu vermekteyiz.

Verdiğimiz bilgiler doğrultusunda sisteme giriş yapıyorsunuz ve Autodesk üzerinden tüm yazılımlara 1 senelik lisansınız aktif olmuş oluyor.

Autocad İndir

autocad kurulum

Autodesk sitesi üzerinden AutoCAD programının yer aldığı sekmeden “Ürünü Edinin” linkine tıklıyorsunuz ve açılan pencerede yüklemek istediğiniz Autocad sürümünü (2020 – 2021 – 2022 – 2023 – 2024) sürümlerinden istediğinizi indirerek kurulumunu yapıyoruz.

Autocad Kurulum

  1. Kurulum Hizmetini satın aldıktan sonra sizin adınıza tanımlanan bilgiler ile Autodesk sitesine giriş yapıyorsunuz.
  2. Onaylanmış lisanslı hesap üzerinden indirmek istediğiniz yazılımı (Autocad, Revit, 3ds Max) indiriyorsunuz.
  3. 15,00 mb kurulum dosyasını bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve kurulum dosyasını açıyorsunuz.

autocad kurulum

  • Kurulum dosyasını açtıktan sonra sizlerden programın kurulmasını istediğiniz yerini seçmesini istiyor.
  • C veya D klasörü seçimini yaptıktan sonra “İnstall” butonuna basarak kurulum işlemi %100 olana kadar kendiliğinden kurulum tamamlanıyor.

Autocad Crack / Lisans Kodu

Crack işlemi altında diger sitelerde gördüğünüzün dışında! kurulumu tamamladıktan sonra Autocad otomatik olarak açılıyor.

Açılan sayfada sizlere verdiğimiz (Sadece Size Özel) Kullanıcı adı ve Şifre girerek hesabını resmi olarak 1 senelik lisanslıyorsunuz. Autocad İndirmesi, Kurulumu ve Lisanslaması maksimum 10 dakikanızı alacaktır. ????

Lisans Kurulum işlemini 1000 TL’ye satın almak için 05301703800 whatsapp üzerinden direk olarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu