Gizlilik Politikası

Biz kimiz

İnternet Sitesi Adresimiz: https://www.pislikmimar.com Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2020 Mezunları tarafında kurulmuş bir topluluğuz. (bkz: Hakkında )

İçerik

Mimarlık, Dekorasyon, Tasarım, Proje çizimi, Mimarlık Terimleri, Mimari Proje Örnekleri, İnşaat Malzemeleri, birim fiyatları, makale ve sunumları yer almaktadır.

Telif Hakkı ve Sorunları

Kuruluş amacı Mimarlık ve Mimarlık alt kategorileri ile ilgili tüm konular hakkında içerik, yazı, görsel ve video türleri barındırmaktadır. 

Makalelerimiz içerisinde kullandığımız ve bize ait olmayan görseller; telif sahibine atıfta bulunarak (isim veya internet sitesi) yayınlanmaktadır. 

Mimari projeler (Plan, Kesit, Görünüş, Proje Görselleri) kategorisinde yayınladığımız tüm içerik materyalleri Proje Örnekleri adı altında sunulmaktadır. Paylaşılan bu Mimari Proje içerikleri ve Örnekleri gerçek Sahibi, Üretici Firma, Tasarım Ekibi bilgileri ve varsa iletişim adresleri eklenerek yayınlanmaktadır. Bu durum bize ait olmayan herhangi bir içeriğin hak sahibi adı, kurum, kuruluş bilgilerini vererek ana yayıncıyı (ana hak talebi sağlayıcısını) belirtmekteyiz.

Aksi durumlarda eğer size ait bir içeriğiniz izinsiz olarak yayınlandığını düşünüyorsanız ve/veya sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin telif sahibi olduğunuza dair bilgilerinizde beraber; herhangi bir yasal işlem yapmadan önce aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden direkt olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. En fazla 3 iş günü içerisinde tercih ettiğiniz iletişim yolu üzerinden tarafınızda dönüş yapılacaktır ve mevcut sorunun / durumun düzeltilmesi için işlemler başlatacağımıza emin olabilirsiniz.

iletişim:

  • mail: 724helpme@gmail.com

İçerik Kullanım Koşulları

Yorumlar

Ziyaretçiler sitede yorum bıraktığında yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen yorum tespitine yardımcı olmak için ziyaretçinin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini de toplarız.

E-posta adresinizden oluşturulmuş anonimleştirilmiş bir metin (hash olarak da adlandırılır) Gravatar hizmetine, servisi kullanıp kullanmadığınızı görmek için, sağlanabilir. Gravatar servisinin gizlilik politikası şu adrestedir: https://automattic.com/privacy/. Yorumunuzun onaylanmasından sonra profil resminiz yorumunuzla birlikte herkese görünür.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

Sitemizde aktif olarak üyelik durumu söz konusu olmadığından dolayı; kişisel bilgilerinize dair hiç bir gerçek veri kaydı bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı kişisel verilerinizin paylaşımı söz konusu degildir.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir. Yani sitemizde bulunan herhangi bir konuya yorum/cevap yazarken kullandığınız İsim ve Mail adresleriniz sistem tarafından Ziyaretçi Yorumları SPAM DENETİMİ için gerekli servislere iletilir ve bot yazılı gibi otomatik sistemlerin yaptığı sahte yorumları engellemek için sitemiz tarafından alınan güvenlik prosedürüdür. 

Başa dön tuşu