Reklam & Sponsorluk

Pislik Mimar .com | Mimarlık ve İç Mimarlık konusunda ücretsiz olarak Hazır Mimari Projeler ve Mimari Proje Çizimine dair teknik bilgilerin yer aldığı bir internet sayfasıdır. Kuruluş amacımız bkz: Hakkında

  • Reklam ve Sponsorluk Anlaşmaları Aylık ve 3 Aylık süre bazlarında yapılmaktadır. 

Sitemizin ( www.pislikmimar.com ) Aylık bazda tekil ziyaretçi sayısı 300.000 ve aylık sayfa görüntüleme istatistikleri ise 861.000‘dir. Google Analytics raporları baz alınmıştır.

Tanıtım Yazısı

Mimarlık, İç Mimarlık ve İnşaat firma sahiplerine özel olarak 1 yıl boyunca sitemizde yayınlanma garantisi altında Tanıtım Yazısı ücreti 100$ olarak belirlenmiştir.

Tüm reklam içeriklerinden veya herhangi birinde faydalanmak isteyenler Kurumsal Firma veya Şirket olma zorunluluğu bulunmaktadır. Kişisel Blog vs. internet sitesine sahip yapılar kabul edilmemektedir.

Banner ve Sponsorluk

Firmanızın veya Şirketinizin reklam çalışması için en çok tercih edilen reklam sistemimizdir.  Banner ve Sponsorluk anlaşması dahilinde; Ürün ve Reklam Banner içerikleriniz

  1. Sidebar (Sitenin sağ menüsünde)
  2. Header (Sistenin Üst menüsünde)

alanlarında ve tüm sayfalarda gösterilecek şekilde reklam yayınlama hizmetimiz yer almaktadır. 1 Aylık reklam anlaşması dahilinde minimum 800.000 gösterim alma garantisi bulunmaktadır.

Aylık Banner Sponsorluk ücreti 1.000$

Mevcut Reklam durumları ve iş birliği için;

  • Whatsapp: 0530 170 38 00 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Başa dön tuşu