Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

1+1 Ev Planları ve 15+ Mobilya Önerileri

1+1 Ev Dekorasyonu 3D

Ev Dekorasyonu genel alan hacmini büyüklüğünden ve küçüklüğünden hariç; Doğru renk seçimleri ve dekorasyon firmaları tarafından iyi malzeme seçilerek üretilmiş ürünlerin seçimiyle yapılmaktadır. 1+1 Ev Dekorasyonu için tavsiyeler genel olarak Küçük Evler için ürün seçimi ve seçilen ürünlerin doğru bir şekilde yerleşiminden oluşmaktadır.

Yazımızın devamında 1+1 Ev Dekorasyonu için fikir sahibi olmak isteyenler için; Yatak Odası, Mutfak, Oturma Odası gibi alanlar için Mobilya Firmalarının ürünleri ve renk seçimi için Örnek Ev Dekorasyonu ürünleri yer almaktadır.

1+1 Daire Görselleri

1+1 Ev Dekorasyonu için sizlere ilk olarak mevcut Mimari Projeler üzerinden yapılmış 3D Görseller üzerinden örnek vermek istiyorum. Bu paylaşımlarda asıl amaç Daire Tiplerine göre nasıl yerleşim yapılması gerektiğini ve ürünlerin boyutları hakkında fikir sahibi olmanızı istememdir. Hadi gelin örneklere bakalım (Ayrıca 1+1 Ev Planı arayanlar için iyi birer örnek olacaktır.)

Ev Dekorasyonu Renk Seçimi
Ev Dekorasyonu Renk Seçimi

Bu görselde Renk seçimi için bir fikir sahibi olmanızdır. Öncelik olarak ürün yerine Renk Paketlerini bilmeniz gerekmektedir. Çünkü direk olarak Mobilya Firmalarından ürün bakmaya başlarsanız o ürünün her tonda rengi olmaya bilir. Bunun için farklı ev renk paketleri ile kendi zevkinize uygun renkleri seçmeniz gerekmektedir ve sonrasında o renklerdeki ürünlere bakmalısınız.

Renk Seçimi

Bu örnekte ise Mutfak ve Yaşam Alanının bir arada olduğu bir 1+1 Kat planı projesi üzerinden yapılmış 3D modelleme örneği. Kahverengi Renk Ahşap yer parkesi ve mobilya renkleri yoğun olarak Beyaz Renk tercih edilmiştir ve Farklı Yerlerde (Halı, Yastık, Banyo Seramiği) mavi renk ve tonları tercih ederek dekore edilmiştir.

1+1 Ev İçin Koltuk Takımı

Oturma odanıza girdiğinizde, bir derginin sayfalarına giriyormuş gibi hissetmek istersiniz. Ve kapınızı arkadaşlarınıza ve ailenize açtığınızda, evinizin büyüleyici güzelliği karşısında nefeslerinin kesilmesini istersiniz.

1+1 Koltuk Takımı

Bu yüzden 1+1 Ev Dekorasyonunu tanıtıyoruz. 1+1 ekibi, sektördeki en iyi iç mimarlardan oluşuyor.

Her zaman hayalini kurduğunuz görünümü elde etmenize yardımcı olmak için çalışma odasından mutfağa kadar evinizdeki her oda için paketler sunuyoruz ve tüm bunları çok fazla para harcamadan yapıyoruz!

1+1 Daire Görselleri

1+1 Oturma Odası Mobilya

Güzel bir ev bir sanat eseridir. Mobilyalarınız, perdeleriniz, duvardaki resimlerinizi düzenleme şekliniz, hepsi kim olduğunuzu anlatabilir.

1+1 Daire Görselleri

1+1 ev nasıl olur

1+1 Ev Dekorasyonu ile büyük bir fark yaratacak küçük değişiklikler yaparak eviniz olan şaheseri yaratabilirsiniz. Herhangi bir bakışa değil, insanlara “Vay canına” dedirten bir bakışa ihtiyacınız var.

1+1 Ev Dekorasyonu

Oturma odanıza girdiğinizde, bir derginin sayfalarına giriyormuş gibi hissetmek istersiniz. Ve kapınızı arkadaşlarınıza ve ailenize açtığınızda, evinizin büyüleyici güzelliği karşısında nefeslerinin kesilmesini istersiniz.

Küçük Ev Dekorasyonu

Ada Mutfak Modelleri

Bu tip evlerde genel olarak önerimiz Mutfak ile Yaşam Alanının iç içe olarak tasarlanmış Mimari Projelerdir.

Mutfak alanlarınız için Ada Mutfak tasarımı kullanmanız 1+1 evler için ideal bir seçimdir. Özellikle Amerikan Mutfak severler için ? ADA MUTFAK MODELLERİ sayfamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Ada Mutfak Modelleri

Benzer içeriklerimizin tamamına ?  EV DEKORASYONU sayfamız üzerinden görüntüleyebilirsiniz ve daha fazla görsele ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu