Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

En Çok Tercih Edilen ASMA TAVAN Modelleri

Asma Tavan Fikirleri, istediğiniz görünümü veya stili tavan alanında istediğiniz model ve boyutta uygulamanızı sağlar.

Asma Tavan Modelleri için en çok tercih edilen 30 cm x 30 cm – 60 cm x 60 cm boyutlarında kullanılmaktadır. Tavan plakalarının boyutlarına göre led ışıklar döşenerek farklı bir tasarım elde edilmektedir.

Asma Tavanlar farklı boyutlarda kullanıldığı gibi farklı Malzemelerden ( Ahşap, Alüminyum) ve Farklı Renk ( Beyaz, Siyah, Turuncu ) tercihlerine göre imal edilmektedir. Asma tavan renk ve model seçimi için en öneli unsur mevcut alanınızın dekoratif özelliklerine uyum sağlamasıdır.

Bunun için sizlerle farklı renk ve tasarımların bir arada kullanıldığı modelleri paylaşacağım. Ve ayrıca daha önce sizlerle paylaşmış olduğum Asma Tavan Modelleri yazılarıma göz atarak farklı fikirlere ulaşabilirsiniz.

  1. Asma Tavan Yaptırmadan önce Mutlaka bu Modellere Bakın!
  2. 2022 – Asma Tavan Modelleri için 15+ Fikir
  3. 25 Ahşap Asma Tavan Fikri

Modern Siyah

Siyah Renk Asma Tavan tercihi çağdaşlık ve iyi bir görünüm sağlar. Asma tavan siteminde 24 cm X 24 CM boyutlarında ve Tavan Karosu olarak kenarları ızgara detaylı tasarım tercih edilmiştir. Geniş ve Beyaz renk tonlarına sahip bir alan içerisinde siyah renk oldukça iyi bir tercih olmuştur.

Siyah Asma Tavan tercihine ayak uydurmak için kapı, pencere ve perde kısımlarında siyah detaylar kullanılmıştır. Dört bir tarafında pencere bulunan alan çok rahat bir şekilde doğal ışık aldığından dolayı bu asma tavan tercihi iyi bir seçenektir.

siyah asma tavan modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu