Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

2022 – Asma Tavan Modelleri için 15+ Fikir

asma tavan modelleri

Bu yazımızda, Salon alanlarında kullanabileceğiniz en havalı asma tavan tasarımlarından ve modellerinden bazılarına göz atacağız.

Salon için asma tavan mı yapmak istiyorsunuz? Asma tavan, halihazırda yerinde olan mevcut bir tavanın altına inşa edilmiş bir tavan türüdür. Genellikle estetik amaçlar için kullanılırlar. Örneğin, odalarınızdan geçen ve üzerini kapatmak istediğiniz ancak çıkarmak istemediğiniz borular veya başka şeyler varsa, asma tavan mükemmel bir seçenektir.

Salon Asma Tavan

Salon Asma Tavan modelleri Yapmanız gereken ilk şey, kullanmak istediğiniz tavan tipine karar vermektir. O kadar çok farklı stil var ki, oturma odanız için bir tane seçmeye çalışırken oldukça kafa karıştırıcı olabilir.

Asma Tavan Modelleri

Tavanınızın tasarımını oluşturmak için kullanılabilecek cam, ahşap, plastik ve hatta metal gibi çeşitli malzemeler de vardır.

2022 Asma Tavan Modelleri

Kullanmak istediğiniz tavan stiline karar verdikten sonra yapmanız gereken sonraki şey renge karar vermek. Beyaz, krem, mavi ve hatta siyah gibi çok çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

alçıpan asma tavan

Bu renkler, evinizde olabilecek her türlü dekorasyon temasına gerçekten çok yakışacak.

Banyo Asma Tavan

Banyo Asma Tavan Modelleri Asma tavanlar hakkında bilmeniz gereken ilk şey, iki farklı tipte olmalarıdır: alçıpan ve ıslak duvar. Alçıpan en yaygın asma tavan türüdür ve genellikle alçı veya alçıpandan ve hatta bazen odun hamuru veya plastik malzemelerden yapılır.

Banyo asma tavan modelleri

Bunun nedeni, alçıpanın bu alanda uzmanlaşmış profesyoneller tarafından kolayca kurulabilmesidir. Kendi başınıza bir asma tavan kurmak istiyorsanız, alçıpan veya ıslak duvar kullanmanızı öneririm.

banyo asma tavan modelleri

Oturma odaları çoğu evin merkezidir. Partiler, sinema geceleri ve gündelik toplantılar için oradalar ve bu da onların doğru görünmeleri (ve hissetmeleri) gerektiği anlamına geliyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle takılırken tavanınız için endişelenmek isteyeceğiniz son şey!

banyo alçıpan tavan

Mutfak Asma Tavan

Mutfak Asma Tavan Modelleri; Alan için doğru rengi, dokuyu veya bitişi bulmak zor olabilir – özellikle oturma odaları genellikle bu kadar yüksek tavanlara sahip olduğundan! Bu yüzden asma tavan modellerimizi oluşturduk:

Mutfak Asma Tavan

oturma odanızda estetik ve işlevselliğin mükemmel karışımını elde edebilmeniz için. Dokulu seramik karolardan zarif yükseltilmiş panellere kadar uzanan seçeneklerle her insan, her ev ve her bütçeye uygun bir stil var!

Mutfak asma tavan modelleri

Salon tavanınızın tasarımını düşünürken bakılacak ilk yer, kullanılacak malzeme türüdür. Mevcut birçok farklı malzeme türü vardır, ancak hepsinin artıları ve eksileri vardır.

Mutfak için asma tavan

Örneğin ahşap tavanlar çok güzel olabilir ancak metal veya fayans gibi diğer seçenekler kadar uzun ömürlü olmayacaktır.

Ayrıca diğer seçeneklerden daha pahalı olma eğilimindedirler. Ayrıca ? AHŞAP ASMA TAVAN MODELLERİ sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu