Mimari Proje Örnekleri

Betonarme Bağ Evi Modelleri

Betonarme yapılar, yani; taşıyıcı sistemi Betondan (Çimento + Kum + Çakıl) oluşmuş ve içerisinde inşaat demiri bulunan sistemlerdir. Genel olarak 6 metre ile 8 metre kolon aralıklarıyla oluşmaktadır. Yazımızın devamında tamamen Betonarmeden oluşmuş bağ evi modellerine modellerine ulaşabilirsiniz. Örneklerin büyük çoğunluğu tek kattan oluşmaktadır.

Bağ evi modelleri arşivimizin tamamına görüntülemek için ? BAĞ EVİ MODELLERİ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Küçük bağ evleri modelleri

Küçük bağ evleri modelleri, Türkiye’de sadece bahçeli alanlarda değil, binaların ihtiyaç duyduğu gibi, çatısız alanlar da tercih edilmektedir. Küçük villa modelleri örnekleri;

küçük bağ evi modelleri

Türkiye’nin tüm bölgelerinde yaygınlaşan küçük bağ evi modelleri, özellik köyde tarlası olanlar için tercih edilen tiplerdir.

küçük villa modelleri

Dublex bağ evi modelleri

Ev alma veya ev yapma kararı almak oldukça önemli bir husustur. Bu konudaki en önemli ayrıntılardan biri de evin şeklinin ve modelinin seçilmesidir.

Burada Dublex bağ evi modellerine kolaylıkla ulaşarak aklınızda bir fikir oluşturabilirsiniz. 2 Katlı müstakil ev modelleri;

dublex bağ evi modelleri

Öncelikle herkes için bahçe ihtiyacı vardır. Bahçe olmadan tasarlanan evler, yaşam alanlarının daha sıkıcı olduğunu belirtmektedir. Bu nedenle yaşam alanlarına bahçe eklemek isteyenler için dublex bağ evi modelleri kaçınılmazdır. Bahçeli villa modelleri örnekleri;

Bahçeli villa modelleri örnekleri

Bahçeli Bağ Evi modelleri

Ev sahibi olmak, ister eşsiz bir yaşam alanına sahip olun, ister uzun süreli yatırım yapın, her zaman hayal edildiği gibi düzenlenmesi gereken bir durumdur. Bütçenize ve dekorasyon kriterlerinize uygun olan ev modellerine erişmek için Bahçeli Bağ Evi modelleri örneklerini sunuyoruz.

Bahçeli bağ evi modelleri

Birçok farklı şekilde tasarlanabilen dublex evler, hemen hemen her yaşam alanına uyum sağlayabiliyor. Yani, iki katlı bir ev modelinde, üst katta yatak odası veya oturma odası düşünebilirsiniz.

Benzer İçeriklerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu