Mimari Proje Örnekleri

Betonarme Dubleks Ev Plan Örnekleri

betonarme dublex ev planları

Betonarme Dubleks Ev Planları  ve örnek tasarımları. Betonarme sistem dubleks ev özellikleri taşıyıcı sistemin Beton/Hazır betondan oluşan ve içerisinde inşaat demiri bulunan sistemdir. 2 Katlı dublex ev projeleri ve modelleri arayanlar için oluşturduğumuz birbirinden farklı 75 m2, 80 m2 ve 100 metrekareden oluşan dubleks ev modelleri ve Mimari kat planlarına aşağıdaki listemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Betonarme dubleks ev modelleri

Betonarme dubleks ev modelleri yani; öncelik olarak dış cephe tasarımının iyi olmasını isteyenler ve 2022 yılı modern tasarımlarını merak edenler için 3 farklı projeden oluşan, dubleks ev cephe tasarımı örnekleri. Örneklerin tamamı beton sistem ile tasarlanmıştır.

Betonarme dubleks ev modelleri
Betonarme dubleks ev modelleri

Dubleks ev girişinde 2 araçlık açık otopark alanı bulunan bir model. Aslında yukardaki örneğe dikkat ederseniz ikiz villa şeklinde tasarlanmıştır yani Mimari Projesi orta aksında simetleri alınarak aynı plan diğer tarafa da çizilmiştir ve 2 adet ikiz dubleks villa oluşturulmuştur.

beton dubleks ev modelleri
beton dubleks ev modelleri

Bu örnekte ise dış cephe tasarımı tamamen beton ile modellenmiş bir evdir. Giriş katında tek araçlık bir otopark alanı ve zemin kat planında yaşam alanı yani salon yer almaktadır. Üst katta beton dubleks ev modelleri oluşturmak için konsol yani beton bir sistemle 150 cmlik çıkıntı verilmiştir ve 3 katlı Betonarme modelleri örneğidir.

Benzer içerikli villa projelerinin tamamına 👉 Villa Projeleri arşivimizden ulaşabilirsiniz.

Betonarme Dublex Ev Planları

Betonarme Dublex Ev Planlarında en çok 75 m2, 80 m2 ve 100 metrekareden oluşan dubleks ev planları talep görmektedir. Bu doğrultuda oluşturduğumuz 72 m2, 80 m2 ve 100 metrekareden oluşan farklı tip ve tamamen betonarmeden yapılmış örnekler yer almaktadır. (Planların büyük halini görmek için üzerine tıklayın)

75 m2 dubleks ev planı
75 m2 dubleks ev planı

Toplamda 75+75 metrekareden oluşan Mimari dubleks ev planı. Planın zemin kat girişinde bir koridor çözülerek üst kata çıkış merdiveni yer almaktadır. 33 m2 oluşan bir Amerikan Mutfak Ev Projesi tarzı yaşam alanı oluşturulmuştur ve yine zemin katta misafir yatak odası yer almaktadır. Dubleks katın üstünde ise 2+1 olarak tasarlanmıştır.

Dubleks Villa planları örnekleri

Dubleks villa planları örnekleri
Dubleks villa planları örnekleri
Mimari proje arşivimizin tamamına 👉 Mimari Proje Örnekleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

200 m2 dubleks villa projesi

200 m2 dubleks villa projeleri
200 m2 dubleks villa projeleri

Benzer projelerin Mimari Proje çizim fiyatları ve detayları için 👉Mimari Proje Çizim Fiyatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu