Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Tamamı El Çizimi ve Akrilik Boyaması 17+ Duvar Tablo Modellerimiz

Ev dekorasyonu yaparken doğru renk ve mobilya seçiminin önemini bilmeyen yoktur sanırım. Mesleğim gereği (Mimar) benzer sektörde; iç mimar arkadaşların daha çok hakim olduğu konulardan birisi ise renk ve mobilya seçimi sonra duvar tabloları seçimidir.

Duvar tabloları evinizin herhangi bir alanında ( Salon, Mutfak, Yatak Odası) kullanarak evinize rahatlık ve neşe getirecektir. Ve bunu hissetmek istiyorsanız sizler için; tamamı kendi çalışmam olan ve “El çizimi” , “Akrilik Boya” kullanarak renklendiğim 17 farklı Konsept Tablo Modelleri paylaşıyorum ve buradan satışa sunuyorum.

İç tasarım ve dekorasyon ile ilgili: bir bütün olarak bilmeniz gereken bazı kurallar ve kılavuzlar vardır. Örneğin bir renk seçmeden önce; tamamlayıcı renk olup olmadığını ve diğer renkler arasındaki ilişkiye dikkat edilmelidir. Duvar tabloları kullanım alanlarına göre; Salon için duvar tabloları, dekoratif duvar tabloları veya koçtaş, trendyol, gibi firmaların tablo modelleri bulunmaktadır fakat hiç birisi el çizimi değildir ve büyük bir çoğunluğu standart tasarım ve ölçülerdedir.

dekoratif duvar tablo modelleri
dekoratif duvar tablo modelleri

Koçtaş, Trendyol gibi firmaların genelinde fabrikasyon ürünü olan Kanvas Tablo satışları yapılmaktadır. Yazıcıdan çıktı alır gibi bir resmi renkli olarak bastırıp, ahşap çerçeve üzerine monte ederek satışa sunmaktadır. Ve yapılan bu Kanvas Tablo işi benim gözümde hiç bir değeri bulunmamaktadır. Zevk sahibi ve kaliteye önem verenler için Konset Tasarım ve tamamı el çizimi ve boyaması olan Duvar Tablosu modellerimiz.

Konsept Tablo Tasarımları

Dekoratif duvar tabloları, farklı duvar resmi stilleri, kişisel zevkinizi ve kişisel tercihlerinizi ifade etme şansı verir. Nasıl ki bizler bir Mimari Proje Çizimi yaparken bir konsepte sadık kalıyorsak veya İç Mimarlar Dekorasyon yaparken iyi bir iş çıkartmak için konsept araştırması yapıyorsa; Dekoratif duvar tabloları da aynı şekilde bir konsepte bağlı kalınmalıdır.

duvar tabloları
duvar tabloları

Duvar Tabloları sadece evinizi güzelleştirmek veya daha rahat bir hale getirmekle kalmayıp, aynı zamanda evinizi benzersiz ve seçkin hale getirecektir.

Model Nu: 1 – 6 serisi

Kadın ve Erkek Nü Tablo modellerimiz. (Seri 1, 2, 3, 4, 5, 6)

nü kadın tabloları

Model Nu: 7 – 12 serisi

Kadın ve Erkek Nü Tablo modellerimiz. (Seri 7, 8, 9, 10, 11, 12)

nü kadın tabloları

Model Nu: 13 – 17 serisi

Kadın ve Erkek Nü Tablo modellerimiz. (Seri 14, 15, 16, 17)

nü duvar tablo modelleri

Detaylar

Çizimler kullandığım tuvaller en iyi kalitede ürünler kullanmıştır. (%100 pamuklu ve astarlı olması gerekmektedir) Bazı firmalar tuval maliyetlerini düşürmek ve daha ucuz tuval satmak adına naylon ve sentetik malzemeler kullanmaktadır. 1. Sınıf boş bir tuval fiyatı 100 TL’dir.

nü tablolar

  • Tamamı el çizimi ve Akrilik boyalar ile renklendirilmektedir.
  • Ne zaman ne nerede yaptığımız bilinmemektedir ?
  • Sipariş yoğunluğuna göre 1 tablonun çizilmesi 2 gün sürmektedir.

Fiyat ve Sipariş

17 farklı Tasarımlarımızdan herhangi birisini seçebilirsiniz. Nü Kadın, Nü Erkek, Nü kadın ve erkek konseptli tablo fiyatlarımızın standart fiyatları 400 TL’dir.

Sipariş ve iletişim için: 0530 170 38 00 Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.
  • Tablo Boyutu: 35 cm x 50 cm
  • Fiyat: 400 TL
  • Tablo Boyutu: 70 cm x 70 cm
  • Fiyat: 600 TL

Gaziantep içi elden teslim yapılabilir. Diğer şehirlere kargo ile gönderim yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu