Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Lüks ve Pahalı – Ev Dekorasyonu Mağazaları & Online Satış Siteleri

4 Büyük Dekorasyon Ürünü Firması; Concept Bordeaux - Paşabahçe Mağazaları - Vakko ve English Home firmalarının Dekorasyon ürünleri

Sitemizde genel olarak Mimarlık okuyan arkadaşlar için Proje Çizimi içerikleri ve hazır projeler paylaşmaktaydım. Son zamanlarda İç Mimarlık okuyan arkadaşlar için proje haricinde İç Mimari Dekorasyon Fikirleri için DEKORASYON başlığı altında hoşuma giden tasarımları paylaşmaktayım.

Bu Yazımda ise sizlerle Ev Dekorasyon Siteleri için seçtiğim 4 Farklı internet sitesini ve satışta olan ürünlerini (hoşuma gidenleri) sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelik olarak Concept Bordeaux firmasının internet sitesinden seçtiğim Dekorasyon Ürünleri ve fiyatlarını paylaşıp, daha sonrasından Paşabahçe Mağazaları – Vakko ve English Home firmalarının Dekorasyon ürünlerine bakacağız. ?

Concept Bordeaux

Concept Bordeaux firmasının internet sitesi tasarımı oldukça karışık ve göz yorucu geldi. İnternet sitesi 4 ana kategoriden oluşmakta;

  1. Servis ve Sofra Grupları
  2. Gift Box
  3. Dekorasyon
  4. Setler

concept bordeaux ürünleri

Concept Bordeaux firmasının ürün çeşitleri alışılmışın dışında modern ve farklı / kaliteli ürünleri bulunmakta. Buna karşılık ürün fiyatlarını oldukça pahalı buldum.

Paha bulma sebebim bu ürünlerin gerçek fiyatlarının bu olmadığını ve %100 kar ile sattıklarını bildiğimden dolayı. Tabii ki harcadıkları reklam paraları ve konsept olarak da hitap ettikleri alan zengin kesim olduğundan dolayı bu duruma pek fazla söz söylemek yakışı kalmaz ama sizlerin ne dediğimi tam olarak anladığınızı umuyorum. ?

Servis & Sofra Grubu Ürünleri

Yemek sunumuna önem verenler için üretilmiş Tabak – Sunum ürünleri bulunmakta.

İnternet Sitesinde yer alan ürünlerinin tamamı el işçiliği ile üretilmiş sıra dışı ve 10 sene sonrasına hitap eden ürünler bulunmakta. Küçük Hacimli Sunum ürünleri min. Fiyatı 1.500 TL – 2.500 TL arasında değişmektedir.

Yemek Sunum Tabakları yerine farklı ve Şık Sunum Ürünleri arayanlar için aşağıda sizinle paylaştığım ürünlerin kesinlikle ilginizi çekeceğinizi düşünüyorum.

yemek sunum ürünleri

Yukarıda yer alan Yemek Sunum Tabak ürünleri olarak adlandıracağımız tasarımlar sırasıyla Vague, La Mer, Foret olarak satışa sunulmaktadır. Bu 3 farklı ürünün yemek sunumu için nasıl kullandıklarına dair sunum örneklerini de sizlerle paylaşmak istiyorum;

  • Vague Serisi

Zeytin Ağacından yapılmış ürünün boyutu 33 cm’dir. Yarım ahşap gövdesine Epoksi malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır.

El Yapımı bir ürün olduğundan dolayı tasarımda ufak değişiklikler olmaktadır. Yani aşağıda sizinle paylaştığım görseldeki gibi bire bir aynısı gelmekte fakat ufak bir boyut ve renk farkı olabilir.

concept bordeaux vague sunum tabagı

Ürün kullanım açıklamasında ise;

  1. Ateş ve Yüksek ısıdan uzak tutmak,
  2. Güneşli ve nemli ortamlardan uzak tutmak,
  3. Bulaşık Makinasında yıkanmaz gibi..

Aldığınız ürünün kullanım koşullarını yazmışlar fakat, bir ürüne bu kadar para verip bu yazdıkları bana biraz garip geldi. Çarşıdan alacağınız 200-300 liralık ürünleri senelerce kullanıyoruz ve istediğimiz gibi Güneş, Nem, Ateş, Bulaşık makinası gibi ortamlarda rahatlıkla kullanıyoruz.

Eğer çok zenginseniz ve Özel Misafirlerinizi 2 ayda 1 evinize davet etmek amaçlı kullanacaksanız alabilirsiniz.
Gerçi bu ürünleri almaya niyetlenen insanların büyük ihtimal Aşçısı, Temizlikçisi ve Malikanesi olacaktır 🙂 O Yüzden rahatlıkla alırsınız. Sizin için sorun olmayacağınız Düşünüyorum 🙂

Ev Dekorasyonu Sitesi olan bu firmanın adresine conceptbordeaux.com üzerinden ulaşarak diğer ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Açıkçası çok zengin olsam hiç sorgulamadan bu ürünleri kesinlikle alırım. Görsel zevk olarak ürünleri güzel ama kullanım koşullarında yer alan maddelere bakınca kalitesiz ürün gibi geldi.. Sıradaki firma Paşabahçe Mağazaları ile devam edelim…

Paşabahçe Mağazaları

Paşabahçe Mağazalarını genel olarak Cam Ürünleri olarak bilmekteyiz. Buna karşılık Online Satış işine girdikten sonra farklı alanlarda ürünler çıkartmışlar. İnternet Sitelerinde En çok satılan dekorasyon ürünlerine sırasıyla bakalım;

Online Satış Ürünleri

paşabahçe dekorasyon ürünleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu