Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Evde Kolaylıkla Yapabileceğiniz Raf Modelleri (KENDİN YAP)

İp, Demir, Ahşap ve hatta Kemer gibi malzemeler kullanarak KENDİN YAP 10+ Raf modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Raf Modelleri yapımı arayanlar için 10 farklı modeli sizlerle paylaşıyorum. Bir çok ürün KENDİN YAP tasarımımızdır. Yani evdeki malzemelerinizi veya sizlere önerdiğimiz malzemelere benzer ürünler kullanarak farklı model tasarımları da yapabilirsiniz.

Halat Raflar

İplerle asılan ahşap raflar ile duvarlarınıza daha organik, bohem bir görünüm kazandırın. Bir tane yapmak için ihtiyacınız olan tek şey tahta, ip, matkap ve iki büyük kanca vidası.

Ahşap Halatlı Raflar

Endüstriyel Boru ile Raf Tasarımı

Tarzınız endüstriyel veya rustik ise, bu DIY yüzer raflar bir zorunluluktur. Hatta alanınızın geri kalanına mükemmel şekilde uyması için ahşap boyayı ve spreyle boyanmış siyah boruları renk tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

Endüstriyel Boru ile Raf Tasarımı

Balkon için Palet Raflar

Yeniden tasarlanmış palet rafları, bitkileri veya kitaplar, dergiler ve aile fotoğrafları gibi ince nesneleri sergilemenin harika bir yoludur – önce iç kısımlarını tamamen temizlediğinizden emin olun!

palet raflar

Yukarıdaki örnek benim en çok sevdiğim kendin yap tasarımıdır. Özellikle ? BALKON DEKORASYON FİKİRLERİ olarak kullanabilirsiniz.

Kemer’den Raf Yapımı

Kemer askıları, raflara kolayca rustik bir görünüm verebilir. En iyi kısım? İşi bitirmek için ciddi becerilere sahip olmanıza gerek yok.

kendin yap raf modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu