Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

İç Mimarlık Tasarımlarınız için; Avize Modelleri

Kullanım alanlarına göre seçmiş olduğumuz Modern ve Her Türlü İç Mimarlık Projenizde kullanabileceğiniz Avize Modelleri ve Fiyatları

Özellikle İç Mimarlık tasarımlarınızda ortamın havasını değiştirecek ve genellikte Salon alanlarında Kullanılan Şık ve Modern Avize Tasarımlarını bir araya toplayıp fiyatlarıyla beraber sizlerle paylaşıyorum. ?

İlk olarak Modern ve Özgün tasarımlara sahip Avize Modellerine baktıktan sonra Işıklandırma ve Aydınlatma derecesine göre farklı tip Led ışıkların kullanıldığı Dekorasyon Fikirleri arasında yer alan bir kaç modele daha göz atacağız.

Bu içerikte yer alan modellerin üretici firmaları Vivense, Aplika, Avonni, Lucea Aydınlatma Firmasının ürünleridir. Fİyat Performans ürünlerinin olması yanı sıra önceliğim gerçekten Salon, Ofis gibi ortamlarda kullanabileceğiniz Modern Tasarımları bir arada toplamaya çalıştım. ? Hadi gelin örneklerimize bakalım.

Vivense – Avize Modelleri ve Fiyatları

Vivense Avize firmasından 3 farklı tip ve uygun / pahalı olmak üzere geçtiğim modeller;

vivense avize modelleri

  • Apliqa Artel Beşli Sarkıt Avize, Eskitme

Apliqa Artel modelinde yer alan 5 yuvarlaktan oluşan bu eskitme tip avize modelinin satış fiyatı 889,00 TL üzerinden satılmaktadır.

vivense modern avize modelleri

Kullanım alanı ise; Ofis veya Salon kısmının Yemek Alanı üzerinde kullanmanızı tavsiye ederim. Yalnız bu ürünü kullanmaya niyetiniz varsa ise duvar rengi olarak Beyaz’ın koyu tonlarını tercih etmesiniz.

Gri renk duvar kağıdı veya duvar boyası ile eskitme tip avizenin yaydığı ışık tonları ile çok daha uyumlu olacaktır. Duvar boyası rengi seçimlerinizi kolaylaştı ? İç Duvar Boyası Renk Çeşitleri & Fiyatları yazıma ayrıca göz atabilirsiniz.

  • Taşcan Aydınlatma Akra Altılı Siyah Plafonyer Avize
  • Taşcan Aydınlatma Nice Döngü Dörtlü Siyah Plafonyer Avize

Sizlerle paylaştığım diper 2 adet Avize Modelini eklemem sebebi ise hem çok uygun fiyatlı olması, hem de iç mimarlık dekorasyon tasarımlarınız için aşağıdaki benzer modelleri sizlerin de projenize uygun olarak tasarlayıp, kolaylıkla yaptırabiliyor olmanızdır.

vivense avize modelleri

Siyah Alüminyum parçalara istediğiniz gibi büküm ve boyut verebilirsiniz. Bu sadece bir örnek olarak algılayın. Kendinize de Siyah Renk parçaları bir araya getirerek farklı tür tasarımlar oluşturabilir ve Taşcan Aydınlatma Firmasına özel tasarım olarak uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Ürün ile ilgili olarak İÇ MİMAR notu ve Ürün Özellikleri; Taşcan Aydınlatma Nice Döngü Dörtlü Siyah Plafonyer Avize, modern tasarımı ve şık görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Siyah metal malzemesi ile mekana gösterişli bir hava katarak, ferah ve uygun şekilde aydınlatılmış mekanlar yaratıyor. E27 duy tipi ve 60W ampul gücü ile enerji tasarrufu sağlarken, kullanıcıların kendi ampullerini seçme özgürlüğünü sunuyor. Hem aydınlatma amaçlı hem de dekoratif bir ambiyans için ideal olan avize, yüksek kaliteli malzemesi ile güvenli bir kullanım sunuyor. Her tür dekorasyon için mükemmel bir seçenek olan Taşcan Aydınlatma Nice Döngü Dörtlü Siyah Plafonyer Avize, işlevsellik, kalite ve şıklığı bir arada sunuyor.

Salon Avize Modelleri

Salon Avize Modeli seçimi yaparken öncelik olarak dikkat etmeniz gereken bir kaç konu var. Yüzeysel olarak bunlardan bahsettikten sonra Salon Avize Model ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağım.

Avize Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

Bahsettiğimiz gibi seçeceğiniz aydınlatma ürünü, alanın büyüklüğüne uygun olmalı. Az aydınlatılmış bir salon ya da oturma odası, sıkıcı ve uyku getirici bir alan anlamına gelebilir. Fazla aydınlatma ise gözlerinizi yorabilir, huzursuz hissetmenize neden olabilir. Bu nedenle önceliğiniz ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmak olmalı.

Avize seçimi elbette önemli, ama aynı zamanda salonda yer vermek istediğiniz lambader ve aplik gibi bölgesel aydınlatma ürünleri varsa bu doğrultuda avize seçimi yapabilirsiniz. Eğer avize dışında farklı aydınlatma ürünleri kullanmayı planlıyorsanız metrekareye göre aydınlatma hesabı doğrultusunda seçim yapmak sizi yanıltabilir. Bu nedenle tercih etmek istediğiniz aydınlatma ürünleri doğrultusunda bir uzman görüşü almanız faydalı olabilir.

1- Büyük Salon Avizeleri

büyük salon avizeleri

2- Modern Salon Avizesi

modern salon avizesi

3 – Zarif Avize Modelleri

zarif avize modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu