Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Koçtaş Mutfak Dolabı (Model & Fiyatları)

Koçtaş firmasında satılan ürünlerin birçoğu fason firmalara yaptırılıp satılan ürünlerdir. Dekorex, Fly, Mobilique, Sembol Mobilya ve Visas Concept firmalarına ait modeller ve 2024 yılına ait güncel fiyatların tam listesine ulaşabilirsiniz.

Mutfak dolabını yenilemek isteyenler ve dolap modelleri arayan arkadaşlar için fiyat aralığı 10.000 TL ile 19.000 TL arasında satış fiyatı bulunmaktadır. Marka ve modellere ait tam listeye aşağıdaki başlıklar üzerinden sırasıyla ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar sürekli arttığından dolayı dolar $ satış fiyatları verilmiştir. En güncel satış fiyatları için daha doğru olacağını düşündüm.

Koçtaş Basic – Aspiratör Mutfak Dolabı (310,00 $)

“Koçtaş Basic Aspiratör Modüllü 240 cm Mutfak Dolabı” bir mutfak dolabı ürünüdür. Bu ürün, mutfakta yer kazanmak için tasarlanmıştır ve içerisinde bir aspiratör modülü bulunmaktadır. Bu modül sayesinde mutfakta oluşan kokular ve buharlar kolayca emilir ve dışarı atılır, böylece mutfak havası daha temiz ve ferah olur.

Koçtaş Mutfak Dolabı
Koçtaş Aspiratörlü Mutfak Dolabı: 310,00 $

Dolabın genişliği 240 cm’dir, bu da oldukça geniş bir alan sunar ve mutfakta depolama ve düzenleme için yeterli alan sağlar. Dolap, kullanıcılara işlevselliği ve kullanım kolaylığını bir arada sunmayı amaçlayarak tasarlanmıştır.

  • Ürün Resimleri;

Mobilique – Beyaz Renk Hazır Mutfak Dolabı (370,00 $)

Hazır mutfak dolapları, montajı kolay olması ve genellikle birçok farklı parçanın bir araya getirilmiş olması nedeniyle tercih edilir. Bu sayede kullanıcılar, mutfaklarını hızlıca düzenleyebilir ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kullanabilirler.

Mobilique Hazır Mutfak Dolabı
Mobilique Hazır Mutfak Dolabı; 370,00 $

“Mobilique 408 Cm Beyaz Hazır Mutfak Dolabı”, mutfakta kullanılmak üzere tasarlanmış bir hazır mutfak dolabı ürünüdür. Bu dolap, kullanıcılara mutfakta depolama bakımından daha geniş bir kapasiteye sahiptir.

  • Ürün Resim ve Ölçüleri;

Visas Concept – Full (Tezgahlı) Mutfak Dolabı (500,00 $)

“Visas Concept – Full (Tezgahlı) Mutfak Dolabı”, mutfakta kullanılmak üzere tasarlanmış bir dolap setidir ve tezgahı da içerir. Bu dolap seti, genellikle modern tasarıma önem verenler tarafından tercih edilen modeldir.

Visas Concept Mutfak Dolabı
Visas Concept Mutfak Dolabı (500,00 $)

Suntalam malzemesinden yapılan ürünün satış sayfasına Visas Concept 320cm Bulut Hazır Mutfak Dolabı Tezgah Dahil adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelleri

Eğer hazır Mutfak Dolabı almak yerine, kendi mutfak ölçünüze göre tasarım arıyorsanız aşağıda sizlerle paylaştığım 6 farklı Mutfak Tasarımı işinizi görecektir diye düşünüyorum 🙂

Aşağıdaki Resimler üzerine tıklayarak, görsellerin büyük hallerini görüntüleyebilirsiniz.

Mutfak Dolabı Ürün İçeriklerimiz;

  1. Mutfak Dolabı için en iyi 10+ Model
  2. Mutfak Dolabı Modelleri: Şık ve Fonksiyonel Mutfağınız İçin İdeal Seçenekler
  3. Mutfak Şıklığında Yeni Trend: L Mutfak Dolabı Modelleri
  4. Fonksiyonel ve Şık: Lake Mutfak Dolabı Modelleriyle Mutfaklarınızı Yenileyin
  5. Mutfak Rafı Tasarımları: İlham Veren 20 Fikir
  6. İçki Dolabı Modelleri – Ölçüleri ve Yapımı
  7. Ada Mutfak Ölçüleri ve Çizimleri
  8. Özel Tasarım Yemek Odası Dolabı Modelleri ve Ölçüleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu