Autocad Tefriş Kütüphanesi

Koltuk Tefriş Çizimleri – Dwg

Koltuk Dwg çizimleri

Koltuk DWG çizimleri. Autocad üzerinden mimari proje çizimi yapan arkadaşlar için ihtiyacı olan tüm koltuk tipleri ve modellerinin koltuk dwg çizimlerini indirebilir ve Mimari Projelerinizde kullanabilirsiniz.

Hazır Koltuk takımı dwg arşivimiz içerisinde L Koltuk görünüş çizimleri, Kesit tefrişlerinizde kullanabileceğiniz yandan görünümlü dwg çizimleri, tekli koltuk takımı çizimleri ve bir kaç adet sandalye tefrişleri yer almaktadır. Ayrıca benzer Tefriş Kütüphanesi arşivimiz için 👉 MOBİLYA TEFRİŞLERİ sayfamızı ziyaret ederek, diğer çizimlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

sofa cad block dwg


Dosya Türü ;  Autocad .dwg

İçerik: Koltuk dwg, L koltuk çizimler, oturma grubu dwg

Koltuk Ölçüleri

Koltuk ölçüleri tiplerine göre değişmektedir fakat en çok kullanılan ve tercih edilen; Tek kişilik, 2 kişilik ve L koltuk takımı modellerinin tek tek ölçüleri hazırladım. Standart ölçülerdir fakat sizlerde hangi bir koltuğun oturma alanı ölçüsü üzerinden tüm tiplerin genel ölçüsünü çıkartabilirsiniz.

Koltuk Ölçüleri

Tek kişilik koltuğun oturma alanı ölçüsü 40 cm x 40 cm’dir. 5 ya da 10 cm el koyma alanı (sağ ve soluna) eklenirse bir koltuğun ölçüsü ortama 50 cm x 50 cm’dir.

Tefriş Kütüphanesi içeriğimizin tamamına 👉 DWG İNDİR sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu