Hazır Mimari Projeler

2 Katlı Müstakil Ev Projesi

2 Katlı Müstakil Ev projesi Autocad çizimlerinin yer aldığı dwg dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aşağıdaki resim üzerine tıklayarak Zemin kat ve 1. Kat proje çizimlerini görebilirsiniz.

Proje içerisinde yukarıda yer alan Zemin Kat ve 1. Kat plan çizimleri yer almaktadır.

Müstakil Ev Zemin Kat planı; Ön cepheye bakan kısım salon olarak tasarlanmış ve yuvarlak bir önce cephe verilmiştir. Kullanıcı ihtiyacına göre kapalı bir garaj tasarımı yapılmıştır ve direkt olarak mutfağa merdiven verilmiştir. Zemin kat 85 m2’den oluşmaktadır ve Ebeveyn Yatak odası, Mutfak, Salon ve Banyo yer almaktadır.müstakil ev projesi

Müstakil Ev 2. Kat Planı; Tasarımda dikkat çeken bir konsept olarak Üst katta yer alan hobi odası’nın camından bakılınca; Salon kısmı görünmektedir. Yani salon kat yüksekliği 6 metredir ve üzerinde döşeme yerine direkt çatı yer almaktadır. Üst kat genel olarak ailenin çocuk odası olarak tasarlanmıştır. Toplamda 2+1 müstakil evden oluşan bu projenin 1. katı ise 65 m2’dir.. Toplam Proje 150m2’den oluşmaktadır.

Müstakil Ev Projesi


Dosya Türü ; 2010 Autocad .dwg sürümü

İçerik: 2+1 150 m2 müstakil ev projesi (plan + görünüş)


Mimari Proje:Müstakil Ev Projesi .dwg

Dosya Boyutu: 1,88 mb

Görünüş Çizimleri

Autocad Dosyası içerisinde de yer alan Müstakil Ev projesinin önce cephe görünüş çizimleri de yer almaktadır. MİMARLIK Bölümü okuyan arkadaşlar için işine oldukça yarayacak ve görünüş çizimlerine kullanabilecekleri Ağaç, Araba ve İnsan tefriş çizimleri de yer almaktadır.

müstakil ev görünüş çizimleri

Ayrıca MİMARİ PROJE çizimlerinizde kullanabileceğiniz, hazır Autocad tefriş çizimleri için TEFRİŞ KÜTÜPHANESİ sayfamızı ziyaret ederek tüm çizim arşivimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu