Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Oyuncu Bilgisayar Masası & Koltuk Tasarımları

rgb - xdrive ve ikea firmaları en çok ürün özelliğine sahip ve en çok satış yapan firmalardır. Sizlere bu yazı içerisinde tasarımsal olarak özel üretilen Oyuncu Masası modellerini ve özelliklerini sırasıyla paylaşacağım.

Doğru bir oyuncu masası modeli seçmeniz için sizlere farklı örnekler ile eşlik edeceğim. Amacımız sizlerle paylaştığım örnekler üzerinden Kendi Zevkinize Uygun gördüğünüz model ve renkleri belirleyip kendi oyuncu odası tasarımını yapmak için yardımcı olacağım.

Sırasıyla Masa Seçimi, Ölçüleri, Renk Seçenekleri ve Son olarak internet üzerinden sipariş verebileceğiniz oyuncu koltuğu sitelerini paylaşarak güzel bir dekorasyon ortaya çıkartacağız. Hadi gelin örneklere sırasıyla göz atalım.

Bitmiş bir oyuncu odası için aşağıdaki video içeriğimiz ile bir fikir sahibi olmaya başlayalım.

Masa Seçimi

Bilgisayar masasında çok vakit geçirdiğimizden dolayı seçmeniz gereken masanın taşıyıcı sistemi yani ayakları Profil / Demir sisteminden yapılmalıdır. Bu en dayanıklı ve sağlam sistemdir.

  • Oyuncu bilgisayar masası, uzun ömürlü olmalı ve yoğun kullanıma dayanıklı olmalıdır. Genellikle metal veya ahşap malzemeden yapılan masalar tercih edilir.
  • Oyuncu bilgisayar masasında yeterli depolama alanı ve düzenleme seçenekleri önemlidir. Oyun ekipmanlarınızı düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz ve masanın üzerindeki dağınıklığı en aza indirebileceğiniz bir masa tercih etmek, oyun odanızın düzenini korumanıza yardımcı olacaktır.
  • Kablo karmaşasını önlemek için oyuncu bilgisayar masasının kablo yönetimi özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Entegre kablo kanalları veya kablo yönetimi aparatları, masanızın temiz ve düzenli görünmesini sağlayacaktır.
  • Uygun aydınlatma, uzun süreli oyun seansları için önemlidir. Bazı oyuncu masaları, entegre aydınlatma sistemleri veya aydınlatma şeritleri ile gelir. Bu özellikler, oyun odanızı aydınlatırken aynı zamanda atmosferi de artırabilir.

Gaming House gibi özel oyuncu evleri için masa seçiminde yukarıda sizlerle paylaştığım bilgiler dahilinde iç mimari tasarım yapmaktayız.

Oyuncu masası satın almak için sizlerle paylaştığım rgb – xdrive ve ikea firmalarına ait ürünleri satın alabilirsiniz ve güncel satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Renk Seçimi

Renk seçimi tamamen oyuncu odasında yaşayan kişinin zevklerine kalmıştır. League of Legends gibi oyunları Twitch.tv üzerinden yayın yapan kişiler genelde arka ekranda aydınlatma, led ışıklar ve logolar kullanmaktadır.

Bu doğrultuda öncelikli amacınız ortaya ne çıkartmak istediğinizi bilmeniz ve bir karar verdikten sonra seçim yapmanızdır.

Aşağıdaki örnekler üzerinden oyuncu odası dekorasyonuna dair farklı renkler ile oluşturulmuş örneklere göz atarak kendi zevkinize uygun tasarımı bulabilirsiniz.

Oyuncu Masası Modelleri

Oyuncu masası modelleri, her oyuncunun ihtiyaçlarına ve zevkine uygun çeşitlilik gösterir. İdeal bir masa seçmek için örneklere bakalım;

Tarz tercihi, kişisel zevkinize ve oyun odanızın dekorasyonuna bağlıdır. Modern, endüstriyel, minimalist veya klasik tarzlarda masalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Ergonomik tasarım, malzeme kalitesi, depolama seçenekleri, tarz ve bütçe gibi faktörlere dikkat etmelisiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun masayı seçmek için bu faktörleri göz önünde bulundurun.

Farklı tür masa içeriklerimiz için;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu