Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Villa Kapı Modeli arayanlar için; Tasarım Fotoğrafları ve Farklı Fikirler

Öncelik olarak genişliklerine göre ve Mevcut tasarımınıza uygun kapı Model ve Malzeme seçimi için Villa Kapı Modelleri detaylarına ineceğiniz.

Açıklama

Villa Kapı Modelleri, herhangi bir eve ekstra bir güvenlik katmanı ve şıklık katmanın harika bir yoludur. Villanız için mükemmel kapıyı bulmanızı kolaylaştıran çeşitli stil ve renklerde gelirler. Ek olarak, davetsiz misafirlere karşı üstün koruma sağlarken aynı zamanda gürültüyü ve cereyanı dışarıda tutmaya yardımcı olurlar. Şık tasarımları ile Villa Kapı Modelleri her villayı daha şık ve güvenli bir görünüme kavuşturacaktır.

Teknik Detaylar

Proje çizimlerimizde genel olarak kapı genişliği 100 cm ve yükseklik 210 cm standartlarında çizilir. Villa Kapı Modeli tasarımlarında ise; mevcut proje üzerinde kullanılan renklere uygun Çelik Malzeme üzerine Ahşap Kaplama yapılmış kapı modelleri tercih edilmelidir.

Villa Kapı Modelleri seçiminde öncelik olarak 2 kattan oluşuyorsa ve lüks bir yapınız mevcut ise kapı genişliğini 120 cm ve yüksekliği 220 olarak yapmanız daha gösterişli olacaktır.

3D Görseller

Yapı üzerinde kullanılan Kapı Tasarım tercihleri zevkinize ve kullanım durumunun uygunluğuna göre değişmektedir.

Tek katlı bir Villa Projesinde tercih edilen aşağıdaki model 150 cm genişliği ve 220 cm yükseklikten oluşmaktadır. Burada hoşuma giden kısım Kapı giriş kısmını geniş tutup; 50 cm’lik bir sabit cam ile görselliği arttırmak olmuştur.

3d villa kapı modelleri

Her Villa tipine uygun bir kapı modeli. Benzer tarz tasarımları projenizde uygulamanızı tavsiye ederim.

Villa Kapı Modelleri

Villa Kapı Modelleri olarak paylaştığım görselleri; üretici firmalara her boyutta ve ebatta yaptırabilirsiniz. Burada hiç bir ölçü kısıtlaması bulunmaksızın, istediğimiz ölçülerde kapı imalatını her firma yapmaktadır. Eğer zaten sizlere sabit kapı ölçüsü dışına çıkamıyoruz diyen firma var ise o firma ile alışveriş yapmayın. Muhtemelen o firmalar imalatçı değil Al / Sat yapan aracı firmalardır.

Siyah Renk

Kapı için renk seçimini; Cephe Tasarımı üzerindeki renkler doğrultusunda yapılmalıdır. Açık kahverengi ve Beyaz cephesi bulunan bir Villa Modeli üzerinde kullanılan Siyah Renk Villa Kapı Modeli uygulamasını görebilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak ? 2023 – Dış Cephe Boyası Renk Trendleri yazım içerisinde; Dış Cephe Tasarımlarında kullanılan renk katalogları ve Dış Cephe Tasarım uygulama fotoğraflarına bakabilirsiniz.

siyah villa kapısı

Kırmızı ve Ayna Kaplama

Tercihen tasarımlarda Ayna ve Siyah cam tercihleri yapılmaktadır. Eğer Villa Kapısı için uygulama modeli arıyorsanız ve aklınızda bir tasarım yok ise; kesinlikle Siyah Renk Cam Bölmeli geniş bir kapı modeli kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Farklı bir tarz ve renk arayanlar ise; Kırmızı ve Ayna tasarımından oluşmuş bu kapı modeli de ilginizi çekebilir;

kırmızı renk cam aynalı villa kapısı

İkiz Villa Kapı Modeli

İkiz Villa Tipi ve Vaziyet Planı içerisinde birden çok yapı bulunan projelerde tercihen üzerinde numaralandırılmış kodlar bulunan kapı tercihi yapılmaktadır.

Konu ile ilgili olarak; Villa Vaziyet Planı tasarımlarımıza ? VAZİYET PLANI arşivimiz üzerinden detay ve örneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Buna ek olarak Ücretsiz tasarımların yer aldığı ? VİLLA PROJELERİ ilginizi çekecektir ve bu İkiz Villa tipi yapılarda kullanılan kapı tasarım örneğini sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum;

ikiz villa kapı modeli

Benzer Dekorasyon ve Tasarım içerik yazılarımızın tamamına ? EV DEKORASYON FİKİRLERİ ve ?MİMARİ PROJELER içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. ?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu