Hazır Mimari Projeler

2 katlı Villa Projesi ( 200 ₺ )

Arkadaşlar merhaba, Toplamda 150-200 metre karelik zemin kattan oluşan ve içerisinde kış bahçesi, araç için kapalı otopark ve depo alanı bulunan 2 katlı villa projesi Autocad dwg çizimleri, kat planları, kesit ve görünüş çizimleri yer almaktadır.

Proje içerisine Koltuk, Yatak Odası, Depo, Banyo, Araç tefriş yerleşimi ve birimlerin metre kare hesabı işlenmiştir. Satın alacağınız proje çizimleri aşağıda sıralanmıştır.

Zemin Kat Planı

Toplam da 230 m2 oluşan lüks yapılı bir villa çiziminden oluşan projemizin girişinde Geniş bir giriş holü ve Sergi Alanı adı altında Hobi veya Depo olarak kullanabileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

2 katlı villa projesi

Giriş kapısına yakın bir kapalı garaj ve garajdan direkt olarak villa’ya giriş yapabileceğiniz bir kapı yer almaktadır ve ayrıca garaj için bir depo alanı tasarlanmıştır.

Zemin kat planında ek olarak Misafirleriniz için 2 kişilik yatak odası ve banyo yer almaktadır.  Giriş holüne açılan salon ve oturma alanı tasarlanmış ve kış bahçesi ile bütünlük sağlanmıştır. Yine zemin katta yer alan Mutfak ve Yemek Masası alanı kış bahçesi ise iç içedir.

Proje kodu: P001

Proje Fiyatı; 200 ₺

Proje içeriği; 2 Katlı Villa plan çizimleri, 1 Görünüş çizimi ve 1 adet 1/50 ölçek Kesit çizimi yer almaktadır.
Whatsapp; 0530 170 38 00 numarası üzerinden 200 ₺ ödeme yaparak projeyi satın alabilirsiniz

1. Kat Planı

140 m2’den oluşan 1. kat planı içerisinde; en geniş alanı katlayan Banyolu + Ebeveyn Yatak odası bulunmaktadır.

Bunun yanında 1 adet 2 kişilik yatak odası ve ön bahçeye bakan bir çocuk yatak odası bulunmaktadır. Ortak kullanıma ait extra bir banyo ve çalışma odası yer almaktadır.
villa kat planı

Villa Kesit Çizimi

1/50 mimari çizim standartlarına uygun olarak çizilmiş 1 adet A-A kesiti yer almaktadır.

Zemine oturan kısımda radye temel çizimleri yapılmış ve Mutfak / Salon / Banyo / Garaj alanlarına uygun döşeme kaplamaları ve kaplama malzemeleri belirtilmiştir.

Betonarme yapımıza ait bu kesit çiziminde kat döşeme kalınlıkları 15 cm olarak çizilmiş ve kiriş gösterimleri yapılmıştır.

Tabii zemin, betonarme gibi tarama çizimleri ve görünüşe giren Banyo, Yatak Odası tefriş kütüphanesi eklenmiştir.

villa kesit çizimi

Görünüş Çizimi

Projeye ait 1 adet villa ön cephe görünüş çizimi yer almaktadır. Kat Yüksekliği 3.00 m olaran yapımızın toplam yüksekliği 6.00 metredir.

Ön cephede yer alan tretuvar çizim, Garaj Kapısı görünüş çizimi, Giriş kapısı ve Pencere çizimleri yapılarak, sağ ve sol kısımlara kat yüksekliği kotları eklenmiştir.

villa görünüş çizimi

Whatsapp; 0530 170 38 00 numarası üzerinden 200 ₺ ödeme yaparak projeyi satın alabilirsiniz

3 Yorum

  1. Merhaba müzik aletleri satan bir iş yeri tasarlıyorum. Müzik aletleri tefrişleri var ise yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu