Autocad Tefriş Kütüphanesi

Yat, Tekne – Dwg

Yat ve Tekne tefriş çizimlerini genel olarak Otel ve Deniz kıyısı olan Lüks Villa Modelleri Mimari Planlarında kullanıyoruz. Denize yakın arazisi olan ve Vaziyet planını daha canlı ve gösterişli sunmak içinde kullanabilirsiniz.

Yazı içerisinde sırasıyla Yat DWG – Tekne DWG Autocad çizimleri, Ölçüleri ve Yat Modellerine ulaşabilirsiniz. İndireceğiniz AutoCAD dosyası içerisinde 14 farklı tip Tekne, Yat, Kayık, Kano dwg çizimlerinin plan gösterimi ve Yat Çiziminin yan görünüşü yer almaktadır. Ayrıca Yat ve Tekne çizimlerini indirdikten sonra konuyla ilgili olarak ? VAZİYET PLANI ve ? VİLLA PROJELERİ yazılarımı okumanızı tavsiye ederim.

İçindekiler

DWG İndir


Tekne, Yat Dwg çizimleri

Dosya Türü ;  Autocad dwg

İçerik: Yat, Tekne, Kano çizimleri


Dwg İndir:Yat, Tekne – DWG

Kategori: Ulaşım Araçları

Ölçüleri


2 Kişilik tekne ve balıkçı teknesi ölçü standartları 850 cm x 300 cm boyutlarındadır. Genelde tatillerde küçük gezi teknesi (3 kişilik) veya balık tutmak için kullanılan tekne ölçüleridir.

Tekne Ölçüleri

Büyük yat ölçü standartları ise 26 metre x 8 metre boyutlarındadır. Lüks yat modellerinin genel ölçüsüdür. 2 Katlı yat tiplerinde kurtarıcı botta bulunmaktadır.

Yat Ölçüleri

Modelleri


Ferretti Yachts firması tarafından yapılan ve yüksek teknoloji inovasyonu kullanılarak deniz tutkusunu konforlu ve güvenli bir şekilde yaşamak isteyenler için tasarladığı bir model örneği;

Yat Modelleri

Diğer örneğimizde küçük tip ve tamamen ahşaptan yapılmış balıkçı teknesi modeli eklemek istedim. Biraz tarih  kokulu tekne model örneğimizi paylaşarak yazımı burada bitiriyorum.

Ahşap Tekne Modelleri

Ayrıca AutoCAD Tefriş Kütüphanemizin tamamına DWG İNDİR sayfamızdan veya ingilizce içerikli Cad Blocks sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İyi çizimler dostlar ✌

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu