Ev Dekorasyon ve Tasarım Fikirleri

Zarif ve Kullanışlı Salon Avize Modelleri

Daha önce sizlerle Vivense Markasının satışta olan avize modelleri ve fiyatlarını “İç Mimarlık Tasarımlarınız için; Avize Modelleri” başlığı altında paylaşmıştım. Bu yazımda ise 5 farklı avize firmasından seçtiğim modern ve zarif avize modellerini firmalarına ait internet sitelerinin direkt olarak satış sayfaları üzerinden linkleriyle beraber yayınlayacağım.

Zarif Avize Modelleri arasından hoşunuza giden ürünleri satın almak bırakmış olduğum linkler üzerinden sitelerini ziyaret ederek güncel fiyat ve satın alma işlemleri için bir göz atabilirsiniz. Amacım fiyat / performans olarak adlandırdığımız en kullanışlı / tercih edilen ve benim sevdiğim modelleri sizlerle paylaşmak olacak.

Ucuz ve Kullanışlı bir tasarım; Gzhome Nazar Tekli Siyah Avize Beyaz Camlı Modeli

Metalden yapılmış, 60W beyaz ampül ile çalışan Vivense Avize modeli. 22 cm genişliğinde ve toplamda 42 cm metal + 18 cm askı ucu ile 60 cm uzunluğundadır. Bu ürünü ekleme sebebim hep çok ucuz olması hem de bu üründen bir kaç tane alarak kendi salon veya oturma odanızın tavan alanına farklı yerleşimler ile bir model çıkartabilirsiniz.

vivense ucuz avize

Yukarıda sizlerle paylaştığım ürünün anlık olarak satış fiyatı %15 indirim ile 169,00 TL üzerinden satılmaktadır. Ürün sayfasını incelemek için https://www.vivense.com/gzhome-nazar-tekli-siyah-avize-beyaz-camli-modeli.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bu ürüne ait 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ürünler arasında 10 TL fiyat farkı var ama pek ciddiye alınacak bir miktar değil. Loş bir alan yaratmak isteyen aşağıdaki bal rengi modele göz atabilirler.

vivense zarif avize

Yukarıdaki ürün Vivense Avize sayfasında Gzhome Nazar Tekli Avize, Siyah, Bal Camlı adı altında satılmaktadır. Şuanki güncel fiyatı ise; 179,00 TL üzerinden satılmaktadır. Ürünün resmi Vivense sayfası https://www.vivense.com/gzhome-nazar-tekli-siyah-avize-bal-camli-modeli.html üzerinden ürün özellikleri ve satın alma işlemini yapabilirsiniz.

N11 Üzerinden satılan Sarkıt Tip Modeller

N11.com da satılan bir kaç model buldum fakat bir firmanın satış fiyatı üzerinde bir tutarsızlık var. Salon Yemek Masası üzeri için seçtiğim modeli aşağıda paylaştım. İç Mimarlık dekorasyonu olarak bu üründen 2 tane satın almanız gerekmektedir. Gelin size fiyat tutarsızlığını göstereyim.

Eğer bu ürünü sipariş verecekseniz “Mylights Modern Spor Metal Sarkit Avize Mutfak Avize Cafe Avize” adı altında satılan 273,00 TL’lik üründen 2 tane sipariş vererek toplamda 576,00 TL ile satın alın.

yemek masasi uzeri avize

Bana garip gelen olay yukarıdaki ürün tekli halde 273,00 TL üzerinden satılırken, aşağıda paylaştığım çiftli seçenek daha ucuz olması gerekirken daha pahalı satmışlar. Günahlarına girmeyeyim belki fiyatı güncellemeyi unutmuşlardır. Malum her gün her şeye zam geliyor.

avize

Yukarıda paylaştığım ürün N11.com sayfası üzerinde 713,90 TL olarak satılmaktadır. Mantıken tek tek sipariş verince 273,00 TL üzerinden 576,00 TL ediyor. Ben bu beğendiğim avize modelinin her iki satış sayfası linkini sizlere bırakıyorum, kendiniz değerlendirip satın alabilirsiniz.

  1. Çiftli Avize – 713,90 TL olan ? https://www.n11.com/urun/mylights-ikili-modern-spor-mada-ustu-sarkit-avize-taban-siyah-ka-36603599?magaza=demethabekmylights
  2. Tekli Avize – 273,00 TL olan ?https://www.n11.com/urun/mylights-modern-spor-metal-sarkit-avize-mutfak-avize-cafe-avize-27581730?magaza=demethabekmylights

Sizlere daha fazla avize modeli sunabilirim fakat benim hoşuma giden ve birbiriyle uyumlu salon alanı ve yemek alanı üzeri için 2 farklı modeli satın alıp kullanabilirsiniz. Toplamda 1.000 TL gibi bir tutarla gerçekten zarif yani çok ihtişama karışmadan kendi halinde bu modelleri satın almanız yeterli olacaktır.

Farklı modeller ile şimdilik kafa karıştırmaya gerek yoktur 🙂 Konu ile ilgili olarak ? SALON DEKORASYONU sayfamız üzerinden diğer dekorasyon önerilerime göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu