Autocad Tefriş Kütüphanesi

Bulaşık, Çamaşır Makinası Dwg, AutoCAD Block

“Makina, Çamaşır DWG, AutoCAD Blok” ile mutfak ve çamaşırhane tasarımlarınıza pratik bir çözüm arıyor musunuz? Aradığınızı buldunuz! Bulaşık ve çamaşır makinalarını mükemmel bir şekilde projelerinize entegre edebilmek için “Bulaşık, Çamaşır Makinası DWG, AutoCAD Blok” dosyamızı kullanabilirsiniz.

AutoCAD bloğunu kullanarak, bulaşık veya çamaşır makinası modelini sıfırdan oluşturma sürecinde harcayacağınız değerli zaman ve çabayı tasarruf edersiniz. Önceden tasarlanmış bloğumuz, tasarım sürecini kolaylaştırırken, projenizin planlarında bulaşık veya çamaşır makinasının doğru temsiline de olanak sağlar.

Bulaşık, Çamaşır Makinası DWG

Bulaşık ve Çamaşır Makinalarının ölçüsü aynıdır. İndireceğiniz AutoCAD dosyası içerisinde 30+ Farklı Görünüş çizimi yer almaktadır.

Çamaşır Makinası kapağındaki O – Yuvarlak çizimi silip, dikdörtgen şekline çevirirseniz Bulaşık makinası olacaktır. 😀 Çizimlerin plan gösterimi yani üstten görünüşü basit bir dikdörtgen çizimi şeklinde yapılır.

bulaşık, çamaşır makinası dwg

İNDİR

Autocad – Dwg Arşivimiz

Konu ile alakalı dwg çizimleriniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2 farklı Mutfak Tefrişi linkini bırakıyorum. Ek olarak İç Mimarlık okuyan arkadaşların ilgisiniz çekeceğini düşündüğün 👉 Mutfak Tasarım Fikirleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu