Blog

Yeni Projemiz! Çocuklar için çizim eğitimleri

Merhaba arkadaşlar, düzenli olarak sitemizi takip eden arkadaşların bildiği üzere bir kaç tane projemiz bulunmaktadır ve internet projelerimiz arasına bir yenisi daha ekledik.

Daha öncesinde Udemy Autocad Kursu başlığı altında Mimarlık ve İç Mimarlık arkadaşları için Autocad üzerinden Mimari Proje Çizimi ile ilgili olarak eğitim videoları hazırlamaktadır. Fakat bu süreç biraz uzun sürüyor. Yaklaşık 15 farklı eğitim videosu (Plan çizimi, Kesit Çizimi, Görünüş Çizimi) içeriklerinin tamamını hazırladıktan sonra sizlerle paylaşabiliyoruz sanırım bu projeyi tamamlamam 2 ay kadar süremi alacak.

Proje çizim ile; içeriğini değiştirdiğim Ücretsiz Proje Çizimi eğitiyle ilgili olarak Mimari Proje Nasıl Çizilir? başlıklı eski videomu buradan sizlerle de paylaşmak istedim. Ses ve Görüntü kalitesini daha da iyileştirip Udemy üzerinden yayınlara devam edeceğim

Youtube kanamız Kendine Mimar sayfasını kapatmıştım, çok fazla içeriğimizi takip eden ve etkileşim olmadığından dolayı Youtube Mimarlık Kanalımızı kapatıp yerine mimar influencer adı altında twitter sayfası üzerinden devam etmekteyim. ? Twitter: Kendine Mimar

Çocuklar için ( KolayCizimler.com)

Şuan aktif olarak ingilizce içerikli 15 SECOND DRAWİNG youtube kanalım üzerinden Çocuklar için adım adım çizim ve boyama eğitim videosu içerikleri ürütmekteyim ve buna ek olarak yeni projemiz KolayCizimler.com üzerinden büyük oranda çocuklar ve gençler için çizim içerikleri ve boyama sayfası içerikleri üretmekteyim.

kolay çizimler

Çizim fikirleri arayan arkadaşlar KOLAY ÇİZİMLER sayfamızı ziyaret ederek bir çok örnek çizimin yer aldığı içeriklerimizin nasıl çizildiğini öğrenebilir veya BOYAMA SAYFASI üzerinden direkt olarak yazdırılabilir boyama sayfası içeriğini A4 – Pdf olarak indirerek Boyama Sayfası içeriğini yazdırabilirsiniz.

Gençler için (Karakalem Çizimleri)

Özellikle çizime yeni başlayanlar için adım adım çizim eğitimi rehberi oluşturdum. Karakalem çizimi nasıl yapılır? Konusunda ücretsiz çizim eğitimi/kursu içeriği veya çizim fikirleri arayan arkadaşlar için gerçekten çok güzel bir içerik oluşturdum. Karakalem çizimleri ile ilgili olarak bir kaç örnek vermem gerekirse;

karakalem kedi çizimi

Adım adım Karakalem Çizim eğitimleri

Resimli görseller ve yazılı olarak anlatımlarımızla; Karakalem ile çizim yapmasını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki ilk çizimde muhteşem bir çizim yapmanızı beklemiyoruz. Pratik yapa yapa çizim yeteneğinizi geliştirebileceğinizi unutmayın.

karakalem çizimleri nasıl yapılır

Boyama Sayfası içeriklerimiz

Pastel boya, sulu boya veya boyama kalemlerinizle renklendirebileceğiniz Boyama Sayfası içeriği oluşturduk. Kitlemiz genel olarak okul öncesi, anaokulu, 1. sınıf, 2.sınıf için boyama sayfası içeriklerimiz bulunmaktadır. Boyama sayfası içeriğimizin tamamına kolaycizimler.com/boyama-sayfasi/ ? BOYAMA SAYFASI bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Araba Boyama Sayfaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu