DWG İndir

Konferans Salonu Projesi – Dwg

Mimari Proje Konusu "Konferans Salonu" olan arkadaşlar için; Tiyatro, Sinema, Toplantı ve Sunum alanı olarak kullanabilecekleri; Hazır Autocad Dwg Çizimlerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

konferans salonu dwg

Konferans salonu genel olarak Sinema formunda çizilen ve farklı amaçlarda kullanmaya da imkan sağlaması için ihtiyaç programına baktığımızda;

  • Sahne
  • Giyinme Odası ve Hazırlık Odası
  • Tuvalet / Wc
  • Sistem Odası (Video, Projeksiyon vs.)

Yukarıda yer alan ihtiyaç programı sahnenin arka veya yan kısımlarında yer alabilir. Fakat Sahne olarak adlandırdığımız alan direk olarak koltukların tam karşısında olmak zorundadır. İndireceğiniz dosya içerisinde koltuk çizimleri (Kademeli olarak yapabilirsiniz.) ve ihtiyaç programına uygun olarak 210 kişilik bir proje örneğidir.

Konferans Salonu – Dwg

konferans salonu projesi

Konserans Salonu – Dwg İndir

Dosya içerisinde yerleşimde ihtiyaç programında yer alan birimler Sağ / Sol kısımlara eklenmiştir. İsterseniz bu birimleri sahne arkasına alabilirsiniz. Güncel olarak uygulama bu şekilde yapılıyor.

Konferans salonu 210 kişiden oluşmaktadır. Koltuk sayısını eksiltip, arttırarak 100 kişilik, 300 kişilik olarak genişleterek düzenleyebilirsiniz.

Kesit çiziminde görüldüğü gibi 2 katlı ve 2. katı asma kat şeklinde oluşturulmuştur. Autocad dosyası içerisinde Plan, Kesit ve Sistem detayına dair çatı detay çizimleri yer almaktadır.

Dwg İndir

Ücretsiz olarak paylaştığım Autocad Dwg Çizimleri;

Premium Çizimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu