Blog

Türkiye’nin En Çok Ziyaret edilen Mimarlık Sitesinde Blog Yazarı Olmak İster misiniz?

Mimarlık Platformu PislikMimar.com sitesine Köşe Yazarı Alımları açılmıştır. Tüm detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

PislikMimar.com da nesi?

Arkadaşlar Merhaba, Bundan 4 yıl önce Mimarlık Bölümü okumaya başladığımda PislikMimar.com alan adıyla şuanda bulunduğunuz Mimarlık Sitesini kurmuştum.

İlk olarak site içerisinde Mimarlık ve İç Mimarlık okuyan arkadaşlar için?  Autocad Tefriş Kütüphanesi başlığı altında ücretsiz olarak Tefriş – Dwg çizimlerini paylaşmaya başladım.

Aradan geçen zaman diliminde ve sitemizin ziyareti sayısı artışından dolayı Bölümümüz ile ilgili olarak;

vs. kategoriler altında sitemizin içeriğini genişlettik. Bununla doğru orantılı olarak sitemizi aylık 90.000 Tekil ziyaretçiye ulaşmıştır.

“Türkiye’nin en çok ziyaret edilen platformu olmak” için an itibariyle sitemizin tasarımını değiştirdim. Site hızını arttırmak ve ziyaretçilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için Hosting Firma paketimizi üst seviyeye çıkartarak; daha kullanışlı bir site içeriği oluşturdum.

Köşe Yazarı Olmak İster misiniz?

köşe yazarı

Şuan sitemde tüm içerikleri ben oluşturmaktayım. İleri planlarım doğrultusunda Mimarlık ve İç Mimarlık okuyan veya mezun arkadaşlar ile daha kaliteli ve güncel içerikler üretme düşüncesindeyim.

Yine bu doğrultuda sitemize Köşe Yazarı olarak 5 Kişiye özel kullanıcı hesabı açıp, yazı ve içerik girişi yetkisi vereceğim.

Yazarlık yapmak isteyenler için sitemizde 20’den fazla kategori içeriği bulunmaktadır.

mimarlik konuları

Yukarıda yer alan konular dahilinde Yazarlarımız haftada en az 2 Yazı içeriği girmek zorundadır.

Mimarlık ve alt bölümleri dahilinde istediğiniz tüm konularda özgürce bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Bunlara örnek olarak İnşaat ve Şantiye kategorisinde stajınızı anlatabilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mimari proje çizimi kategorisinde Mevcut projenizin detaylarını paylaşarak öğrenci ve mimarlık bölümünü yeni kazanmış kişilere fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Bunlar sadece şuan anlık olarak aklıma gelenler. Eğer bir Ofis ve Şantiyede çalışıyorsanız; İnşaat Malzemeleri kategorisinde ürün tanıtımı, Uygulama ve Birim Fiyatı paylaşımı yapabilirsiniz.

Köşe Yazarına Özel

Sitemiz içerisinde Yazarlık seviyesine kabul edilen arkadaşlar; Yazmış oldukları yazı içerisinde kendi profil ve sosyal medya sayfalarının paylaşımları yapılmaktadır.

mimarlık yazarı

Yukarıda yer alan örnekteki gibi; Kendi oluşturduğunuz yazar hakkında bilgi; içeriğini ve sosyal iletişim adreslerinizin paylaşımını yapabilirsiniz.


Resmi Twitter ve İnstagram hesaplarımızda Editör yetkisi altında içerik paylaşımı yapabilirsiniz.

  • Twitter: https://twitter.com/pislikmimarcom
  • İnstagram: https://www.instagram.com/pislikmimarcom/

Güncel Tasarımları, Haberler, Reels Videoları.. Yani Mimarlık ile ilgili olarak canınızın istediği her şeyi paylaşabilirsiniz 🙂

Şuan için konuyla ilgili olarak sizlere aktarmak istediklerim bu kadar.

Mimarlık sitemizde Yazar Olmak İsteyen arkadaşlar direkt olarak Twitter / DM üzerinden iletişime geçebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu