AutoCAD

AutoCAD Kursu – Layer / Kalem Kalınlığı Ayarları

AutoCAD eğitimi için hazırlamış olduğum kurs içeriğimin ilk videosu sizlerle paylaşıyorum.

Arkadaşlar Merhaba,

Sitemizi Günlük 4.000 Kişi ziyaret ediyor, aylık olarak 130.000 kişi Mimarlık, Autocad ve Ev Dekorasyon fikirleri hakkında bilgi almak için şuanda bulunduğunuz sayfaları ziyaret ediyorlar.

Son zamanlarda Proje Yardım, AutoCAD Kursu konusunda çok fazla geri dönüşler ve talepler alıyorum. Daha öncesinde Autocad Eğitimi adı altında birebir olarak 3 saat – 4 saat’lık eğitimler vermekteydim. Çoğu özel üniversite okuyan arkadaşlardı ve kurs ücret yaklaşık 3.000 TL – 4.000 TL arasında değişmekteydi.

Hem Fiyatı düşürmek, hem de daha çok Mimarlık ve İç Mimarlık okuyan arkadaşlara yardımcı olmak adınaAutocad Kursu” adı altında seri bir eğitim içeri hazırlama kararı aldım.

Hem AutoCAD Programının kullanımı öğrenmek ve aynı zamanda Mimari Çizim Standartlarına uygun olarak proje çizmesini öğretmek istediğimden dolayı; AutoCAD Komutlarını proje çizerken öğrenmenin en iyi yöntem olduğunu düşündüm.

Buna karşılık olarak belirlediğim bir kaç video başlığı altında eğitim video içerikleri hazırladım.

 1. Layer / Kalem Kalınlığı
 2. AutoCAD Genel Ayarları
 3. Kolon Çizimi
 4. Duvar Çizimi
 5. Sıva Çizimi
 6. Kapı / Pencere Çizimi
 7. Kesit Çizimi
 8. Merdiven Çizimi
 9. Aks Yerleşimi
 10. Ölçülendirme
 11. Sistem Detayı Çizimleri

Başlıkları altında yaklaşık 20 Ayrı video içeriği hazırlayacağım ve bugün sizlere hazırlamış olduğum “AutoCAD Ayarları” başlığı altında Layer / Kalem Kalınlığı video içeriği ücretsiz olarak sunuyorum ve yaklaşık 5 video içeriğini yine sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yayınlayacağım. Hadi gelin Video’yu izleyelim

Layer / Kalem Kalınlığı Ayarları

Sizlere sormak istediğim Video / Ses kalitesi + Anlatım konusunda fikirlerinizi merak ediyorum. Aşağıdaki mesaj panelini kullanarak yorumda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu