AutoCAD

Sıfırdan Udemy AutoCAD Eğitimleri – En İyi Kurs Hangisi?

Udemy AutoCAD ile ilgili olarak sizlerle Udemy Autocad Kursu (Sadece 120 TL!) AutoCAD ile Mimari Proje Çizimini Öğrenin!) başlığı altında; Mimarlık, İç Mimarlık okuyan arkadaşlar için Udeym üzerinden AutoCAD program kullanımı ve aynı şekilde Mimari Proje Çizimini anlatarak öğretme planım vardı.

Video kaydı için çekim kalitesi, Mikrofon, İçerik araştırması ve düzgün ses tonumu yakalamak için zaman bekliyorum. 😀

Udemy AutoCAD ile ilgili olarak daha öncesinde https://www.udemy.com/courses/search/?src=ukw&q=autocad adresinde şuan aktif olan içeriklere ulaşabilirsiniz. Konu dahilinde sizlere Udemy de yer alan Autocad kurslarıyla ilgili bilgi verip, daha sonrasında ben eklemek istediğim Udemy AutoCAD hayallerimi ve yapmak istediğim içeriği anlatacağım.

Buraya yazmak istedim çünkü bir yerden başlamak gerek. 🙂 Söz uçar yazı kalır :))

Udeym Autocad

Udemy’nin resmi sitesinde AutoCAD ile ilgili olarak sonuçlarına baktığımda toplamda 486 içerik bulunmakta. Bunları bir çoğu AutoCAD’i öğretmen üzere, diğer kalanlar ise Elektrik, Mekanik, Tesisat projesi çizimi üzerine…

udemy autocad arama sonuçları

Sonuçlar arasına baktığımda AutoCAD ile ilgili olarak 60-70 içerik üreticisi yer almakta. Bunlar arasında benim istediğim tarzda 2-3 kişi benim yapmak istediğim kalitede içerik üretmişler. Tabi ben bunların daha iyisini yaparım.. Yapar mıyım 🙂 ? bakıcaz…

autocad kursu udemy

Udemy popüler bir öğrenme platformudur. Yazılım geliştirme, web tasarımı ve çok daha fazlasını içeren birçok farklı konuda kurslar sunar.

Udemy’de satın alınabilecek çok çeşitli kurslar vardır, ancak ücretsiz kurs kitaplığına da erişebilirsiniz. Bu ücretsiz kurslar genellikle ücretli kurslardan çok daha ayrıntılı ve derinlemesinedir, bu nedenle hangisini tercih edeceğinizi karşılaştırmanız önemlidir.

Autocad ile ilgili bir kurs arıyorsanız Udemy, aramaya başlamak için en iyi yer olabilir. Autocad ile birkaç farklı seviyede deneyim ve uzmanlık sunarlar (başlangıç ​​seviyesinden uzmana kadar), bu da herkes için bir şeyler olduğu anlamına gelir!

Kursun kendisi, Autocad’de şekil çizme ve nesneleri düzenleme gibi Autocad yazılımı temellerinin yanı sıra SketchUp Pro veya Revit Architecture yazılımı gibi diğer araçların nasıl kullanılacağını kapsar. Ayrıca iş günü işinizde AutoCAD Civil 3D veya diğer özel yazılımları kullanmayı öğreneceksiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu