Mimari Projeler (Dwg)

Yatak Odası Projesi Çizimi ve 5 Farklı Model Örneği

Farklı Tip 3 Yatak Odası için hazırladığım Autocad Mimari Proje Çizimleri ve 5 Farklı Modern / Kaliteli Yatak Odası Modellerini sizlerle paylaşıyorum.

Arkadaşlar Merhaba, Bu yazı içeriğimde sizlerle öncelik olarak 1. Sınıf Mimarlık ve İç Mimarlık okuyan arkadaşlar için Yatak Odası Proje Çizimini nasıl yapmanız gerektiğini basit bir şekilde anlatıp daha sonrasında hoşuma giden 5 farklı Yatak Odası Takımı Modellerini paylaşacağım.

Öncelik olarak Mimarlık Bölümü bölümü okuyan arkadaşlar için bilmesi gereken tüm detaylardan sırasıyla bahsedip, 3 farklı yatak odası projesi çizeceğiniz. Mimari Proje Çizimi için bilmeniz gereken detaylardan başlayalım.

Yazı biraz uzun olabilir fakat, çok sıkılmadan sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Proje Çizimi için genel ve teknik bilgilerden kısaca bahsedeceğim. Hadi gelin başlayalım.

Yatak Odası Projesinde; Kullanmanız gereken Tefrişler ve Ölçüleri

İlk olarak işin mantığını anlamak için; Konuyu bir tek Yatak Odası gibi düşünmeyin… Proje konusu ne olursa olsun; o konu ile ilgili tefriş boyutlarına ve çeşitlerine göre toplam m2’iniz kendiliğinden oluşur. Yani sizlere aşağıda sıraladığım; Yatak Odasında kullanmak istediğiniz eşyalar, sizin yatak odası boyutunu / m2’isini oluşturur.

Sizlere net olarak örnek vermek için; Tek Kişilik, 2 Kişilik, Gardrop, Komodin, Şifonyer, Makyaj Masası, Dolap, Soyunma Odası, Duşlu Yatak odası gibi aklınıza gelen tüm tasarım örneklerini tek tek çizip paylaşacağım.

Yatak Odası eşya ölçülerine detaylı olarak aşağıdaki linkler üzerinden detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Odası Projesi

tek kişilik yatak odası projesi

Yukarıda sizinle paylaştığım Tek Kişilik Yatak Odası Proje çiziminin Autocad .dwg dosyasını Buraya Tıklayarak indirebilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Odası Modelleri

Tek kişilik yatak odaları, mükemmel bir uyku deneyimi için ideal olan tek kişi için özel tasarlanmış mobilya takımlarıdır.

tek kişilik yatak odası modelleri

Tek kişilik yatak odası modelleri, her bütçeye uygun fiyatlarla mevcuttur ve kullanıcılar ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirilebilir.

İstikbal markasın tek kişilik yatak odası modelleri, en ucuz fiyatlara sahip olmanın keyfini sunarken, aynı zamanda kullanmak istediğiniz her şeye sahip olmanızı sağlar. Aşağıda tek kişilik yatak odası modelline ulaşabilirsiniz.

tek kişilik yatak odası modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu